Dostępność:
tak
Wysyłka:
5 dni
Dostawa:
od 0 zł
Odbiór osobiście - bezpłatnie. Zobacz więcej: dostawa
Cena brutto:
599,00 
Cena netto:
486,99 zł

Opis

Dotykowy termostat – panel pokojowy WiFi ( internet ) kotła c.o. GC3W z ALEXA kompatybilny ze sterownikami TECHNIX (Argos PID, Argos Black PID, Argos PID PELLET)

Designerski termostat pokojowy / sterownik / regulator programowalny zdalnie (WiFi w chmurze) i lokalnie – do montażu w typowej puszce ściennej wnękowej (najlepiej głębszej 60 lub 80mm), panel czołowy z wyświetlaczem LCD, suchy styk przekaźnika o obciążalności 3A do zwierania wejścia termostatu w kotłach grzewczych (max obciążalność 250V / 3A), typ GC schematu podłączeń. Efekt czarno-białego lustra.

Maksymalna odległość od routera WiFi do 50m.

Przyciski dotykowe do lokalnej zmiany wartości nastaw, ale w praktyce używa się prawie wyłącznie intuicyjnej aplikacji ze sterowaniem przez WiFi z dowolnego miejsca na świecie (sterowanie zdalne w chmurze)!

Współpracuje z systemem „Amazon Alexa” i „Google Assistance”!

Czytelny wyświetlacz LCD z efektem czarnego lustra – białe znaki i kolorowe ikonki.

Urządzenie ma standardowo wbudowany wewnętrzny czujnik temperatury powietrza w pomieszczeniu gdzie jest zamontowane.

W zestawie:

– termostat z wyświetlaczem LCD, na panelu czołowym przyciski dotykowe dla zmiany nastaw i do załączania / wyłączania termostatu,
– DTR wraz z instrukcją użytkowania i programowania w języku angielskim, opis aplikacji WiFi i jej linkowania z urządzeniem.

Uwaga: czujnik temperatury podłogi nie ujęty w zestawie – jest dostępny na innej naszej aukcji w zestawie z typem GB do zasilania kabli grzewczych, gdzie rzeczywiście jest potrzeba ograniczenia temperatury rozgrzewania się przewodów oporowych – w systemach hydraulicznych temperatura medium grzewczego jest ograniczana zaworami regulacyjnymi ograniczającymi temperaturę medium w podłogówce i nie ma potrzeby stosowania dodatkowego czujnika temperatury podłogi.

Dane techniczne:

– zasilanie 230VAC 50Hz,
– obciążalność tzw. „suchego styku” 3A / 250VAC (zwieranie w kotle grzewczym wejścia sterującego podłączania termostatu zewnętrznego), ewentualnie zasilania urządzeń o małej obciążalności – typu: elektrozaworów na rozdzielaczu lub pompki obiegowej CO itp.), max moc podłączonego urządzenia 750 VA (W),
– nastawy temperatur pomieszczenia +5 … +35 st. C z rozdzielczością co 0,5 st.C,
– wbudowany w bazę czujnik wewnętrzny temperatury,
– rozdzielczość pomiaru 0,5 st. C,
– histereza ZAŁ / WYŁ +/- 0,5 st.C
– zdalne sterowanie ze smartfona przez WiFi w chmurze.

Termostat przeznaczony jest do nastawiania zdalnego i regulacji temperatury w układach grzewczych.

Urządzenie ma wyjście przekaźnikowe typu „suchy styk” o niskiej obciążalności 3A / 250VAC. Służy najczęściej do współpracy z kotem grzewczym (np: gazowym lub olejowym) – zwiera w kotle grzewczym wejście sterujące termostatu zewnętrznego. Ewentualnie może służyć również do zasilania urządzeń o małej obciążalności typu: elektrozaworów na rozdzielaczu lub pompki obiegowej CO itp.), max moc podłączonego urządzenia 750 VA (W).

Termostat utrzymuje temperaturę wg ustawień programu i zaprogramowanego czasu, co obniża koszty energii, np: przy nieobecności użytkowników w domu.

W każdym momencie będąc poza domem możemy sprawdzić za pomocą smartfonu temperaturę wewnątrz pomieszczenia gdzie znajduje się baza oraz odczytać temperaturę z dodatkowego czujnika podłogi (jeśli został podłączony). Ponadto możemy zdalnie zmienić program czasowy bądź przejść w tryb sterowania ręcznego i załączyć ogrzewanie aby dom rozgrzał się przed naszym powrotem. Intuicyjna obsługa, czytelny interfejs HMI. Możliwość różnych ustawień na różne dni tygodnia.

Zapewnia komfort cieplny użytkowników i umożliwia kontrolę termiczną naszych domów pod naszą nieobecność – w czasie rzeczywistym mamy sprzężenie zwrotne – informację o aktualnej temperaturze wewnątrz pomieszczenia gdzie jest umieszczony panel sterujący oraz o temperaturze podłogi (ewentualnie o temperaturze z zewnętrznego czujnika temperatury NTC 10kOhm który też można opcjonalnie w wykonaniu GC podłączyć).

Regulator ma wbudowany wewnątrz czujnik temperatury powietrza.

Czytelny wyświetlacz – prosta obsługa -modny design (LCD digital). Niezawodne urządzenie o świetnym stosunku jakości do ceny.

Do obsługi urządzenia wymagane jest pobranie na smartphone darmowej aplikacji ze sklepu Google Play – SmartLife.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dotykowy termostat – panel pokojowy WiFi ( internet ) kotła c.o. GC3W z ALEXA kompatybilny ze sterownikami TECHNIX”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz