Dostępność:
tak
Wysyłka:
21 dni
Dostawa:
od 0 zł
Odbiór osobiście - bezpłatnie. Zobacz więcej: dostawa
Cena brutto:
579,99 
Cena netto:
471,54 zł

Opis

Wszystkim posiadaczom pieców STALKOT oraz urządzeń grzewczych z zamontowanymi podajnikami tej firmy oferujemy części wymienne w postaci ślimaka stalowego dedykowanego właśnie do tej grupy kotłów. Ślimak stalowy do podajnika STALKOT EKO-PAL o mocy w zakresie 62-75 kW sprawdzi się w przypadku awarii i konieczności jego wymiany. Zdarzyć się tak może, gdy zastosuje się nieodpowiedni materiał opałowy o parametrach znacznie odbiegających od zalecanych, a także w wyniku zmęczenia materiału po latach intensywnej pracy. W takich przypadkach polecamy nasze sprawdzone części do kotłów STALKOT.

Ślimak do podajnika w piecu firmy STALKOT

Ślimak do podajnika EKO-PAL o mocy 62-75 kW producenta palników STALKOT wykonany jest z wysokogatunkowej stali. Grubość zwoju to aż 7-8 mm. Średnia żywotność ślimaka przy zachowaniu zaleceń producenta wynosi 4-5 lat i dłużej. Ślimak sprzedawany jest z mosiężną podkładką oraz kompletem zawleczek (10 szt.). W zależności od dostawy zwój ślimaka może być wykonany z jednego lub dwóch kawałków materiału, malowany czerwoną bądź srebrną farbą – jak na zdjęciach.

Dodatkowy rysunek techniczny z wymiarami znajduje się w głównej galerii.

Wymiary

Długość części roboczej (zwój): 1180 mm
Długość wałka (część znajdująca się w motoreduktorze): 180 mm
Długość całkowita: 1360 mm
Średnica wałka: Ø 25 mm
Średnica zwoju: Ø 84 mm
Otwór na zawleczkę: Ø 6 mm

Część do pieca firmy STALKOT — ślimak do podajnika

Stalowy ślimak do podajnika wykonany jest z surowców najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu zwoju przeciwbieżnego na jego początku pozwala na transport opału o zróżnicowanych frakcjach. Do ślimaka dołączany jest komplet zawleczek oraz mosiężna podkładka. Zwój posiada grubość 7-8 mm i nie jest spawany po całej długości.

W zestawie

Ślimak
Mosiężna podkładka
Zawleczki 10 szt.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ślimak stalowy – żmijka do podajnika STALKOT EKO-PAL 62-75 KW”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz